O nas

Priorytetem naszej firmy jest dbanie o najwyższą jakość produktów oraz
o zadowolenie naszych Klientów, ceniących zdrowy styl życia.

JAKOŚĆ I WYJĄTKOWY SMAK

Jesteśmy producentem wielosmakowych lemoniad, wody kokosowej i napoju aloesowego marki QEENCY. W naszej ofercie znajdziesz również soki owocowe i pyszne smoothie owocowo-warzywne o ciekawych kompozycjach smakowych marki GREAT.

Obserwujemy uważnie trendy na rynku i staramy się tworzyć wyróżniającą się ofertę napojów. Współpracujemy z dietetykami, ekspertami z rynku napojów oraz właścicielami plantacji owocowych. Wspólnie z naszymi pracownikami tworzymy wyjątkowe i zaskakujące połączenia smakowe. Jednocześnie dbamy o to, aby z każdego składnika wnieść do napoju jego najlepsze właściwości.

NATURALNE i ZDROWE SKŁADNIKI

Naszą misją jest wspieranie zdrowego stylu życia. W naszych napojach aloesowych znajdziesz 51% aloesu i nie mniej niż 20% zagęszczonych soków z owoców, takich jak liczi, mango czy ananas. Możesz być pewien dobrego smaku i walorów zdrowotnych.

Chcemy być najlepsi, dlatego od wielu lat pracujemy nad jakością naszych napojów i systematycznie udoskonalamy proces produkcyjny. 

Nasze napoje powstają z naturalnych składników, bez konserwantów, sztucznych dodatków czy barwników. Wzbogacamy je o naturalne witaminy i mikroelementy.

ZAUFANIE KLIENTÓW

Produkty marek Qeency i GREAT zostały już wielokrotnie docenione przez konsumentów. Pozytywne opinie i otrzymane nagrody zobowiązują Nas do jeszcze większej pracy nad jakością i walorami smakowymi naszych napojów.

Chcesz z Nami współpracować i wprowadzić nasze produkty do dystrybucji? Napisz do nas: soki@kghpolska.pl

Listę sklepów, gdzie kupisz nasze produkty znajdziesz tutaj.

DLACZEGO WARTO

Jakość

20% naturalnych soków z owoców, pochodzących z certyfikowanych zbiorów. Bez konserwantów i glutenu.
 
 

Smak

Serwujemy kultowe, orzeźwiające smaki lemoniad znane z dzieciństwa, takie jak agrest, arbuz i rabarbar. Dostępne w wersji gazowanej i niegazowanej.

Wygoda

Odkręcany kapsel i szklana butelka to wygoda w użyciu i gwarancja dobrego smaku. Szklane butelki są o wiele powszechniej poddawane recyklingowi.

Zdrowie

Produkujemy z naturalnych soków, dbając o brak konserwantów. Pasteryzujemy w wysokiej temperaturze w celu przedłużenia trwałości produktu.