Co to jest woda kokosowa?

Woda kokosowa czy mleczko kokosowe? Pewnie każdy wie co to jest mleczko kokosowe. Większość z nas kojarzy mleko kokosowe z dużymi brązowymi łupinami kokosów.

Jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę, że to właśnie woda kokosowa, nie mleko, jest najbardziej doceniana w różnego rodzaju dietach i zdrowych zwyczajach żywieniowych. Woda kokosowa to płyn pozyskiwany z młodych, niedojrzałych jeszcze, zielonych kokosów. Owoce te rosną na egzotycznych palmach. Woda kokosowa ma zdecydowanie więcej odżywczych składników i mniej tłuszczu, co za tym idzie kalorii.

Woda kokosowa jest w 100% naturalna

Woda kokosowa sprzedawana pod marką Qeency to właśnie naturalny płyn z zielonych kokosów. Nie ma dodatkowych konserwantów, barwników ani stabilizatorów. Posiada certyfikat NFC ( not from concentrate). Ta specjalna światowa certyfikacja świadczy o naturalnym pochodzeniu produktu i o tym, że nie jest wyprodukowana z koncentratów.

Podsumowując pijąc wodę kokosową Qeency masz pewność, że nawadniasz się naturalnym płynem o pozytywnych korzyściach dla Twojego organizmu.

Więcej o właściwościach wody kokosowej przeczytasz tutaj.

Palmy z zielonymi kokosami

Te potężne drzewa istnieją na ziemi na pewno ponad 100 lat. Pień jest wysoki i smukły. Wysokość palm dochodzi do ponad 30 metrów. Palma kończy się niesamowitym pękiem olbrzymich ponad 20stu zielonych liści. Liście palmy potrafią osiągać około nawet 5 metrów długości. Niewątpliwie palmy kokosowe lubią nadmorski i ciepły klimat. Rosną bardzo często na zasolonych piaskach nadmorskich plaż.

Najwięcej palm i plantacji kokosów znajduje się na wyspach Azji Południowo -Wschodniej. Tajlandia, Filipiny, Wietnam, Singapur, Indonezja to kraje z największymi plantacjami palm kokosowych. Stamtąd też pochodzi woda kokosowa Qeency. Bogata w witaminy i naturalne składniki – to, co najlepsze z młodego zielonego kokosa.

Woda kokosowa dostępna jest w naszym sklepie internetowym fitnapoje.pl

Kupuj online: https://fitnapoje.pl/kategoria-produktu/woda-kokosowa/